وبلاگ

10 ترفند عالی و کم‌ هزینه برای دکوراسیون آشپزخانه

10 ترفند عالی و کم‌ هزینه برای دکوراسیون آشپزخانه

10 ترفند عالی و کم‌ هزینه برای دکوراسیون آشپزخانه؛ هر آنچه برای داشتن آشپزخانه‌ای زیبا باید بدانید

حتما بار‌ها شنیدید که آشپزخانه قلب خانه است، اما راستش را بخواهید برای شکمو‌ها نه تنها قلب که روح و نبض خانه است. لذت غذا پختن در آشپزخانه‌ای زیبا به‌ مراتب بیشتر از آشپزی در فضایی بی‌روح و بی‌جان است. شاید تصور کنید زیبایی همیشه با هزینه‌ های سنگین گره خورده و بدون پرداخت مخارج هنگفت و سرسام‌آور نمی‌شود آشپزخانه‌ ای بی‌مانند داشت. ما اینجاییم تا خیالتان را راحت کنیم که بدون صرف هزینه‌ های زیاد هم می‌توانید آشپزخانه دلخواهتان را داشته باشید. 10 ترفند عالی و کم‌ هزینه برای دکوراسیون آشپزخانه‌ ، فاصله شما تا داشتن محلی رویایی برای پخت بهترین غذا‌ ها و لذت بردن در کنار خانواده و دوستانتان است.

هر آنچه برای داشتن آشپزخانه‌ای زیبا باید بدانید

10 ترفند عالی و کم‌ هزینه برای دکوراسیون آشپزخانه

 

ترفند های کاربردی جهت زیباسازی محیط آشپزخانه

ترفند‌ هایی که زیبایی محیط را به خوشمزگی غذاهای‌ تان اضافه و شما را در جهان طعم و طراوت غرق می‌کند.

 1. تنها با اضافه کردن چند شلف ساده زیبایی را به آشپزخانه خود تزریق کنید.
 2. به‌ جای خرید کابینت با هزینه زیاد با رنگ کردن یا روکش آن‌ها فضایی نو خلق کنید.
 3. دستگیره‌ ها و قسمت‌ های فلزی کابینت‌ها را عوض کنید و از داشتن کابینتی جدید لذت ببرید.
 4. عوض کردن سینک تغییر چشم‌ گیری به فضای آشپزخانه شما می‌دهد.
 5. با استفاده از استیکر‌ ها و کاشی‌ های کم‌ هزینه بخشی از دیوار آشپزخانه‌تان را تزیین کنید.
 6. نور، فضا را به‌شدت تحت تاثیر قرار می‌دهد. با اضافه کردن ریسه در زیر کابینت‌ها فضای آشپزخانه را رویایی کنید.
 7. با پرده‌ های زیبا بخش‌هایی از آشپزخانه را بپوشانید و فضا را مینیمال‌ تر کنید.
 8. چند قلاب به دیوار وصل کنید و ماگ‌ های زیبایتان را روی آن‌ها آویزان کنید.
 9. پهن کردن فرش یا گلیمی زیبا در کف، آشپزخانه شما را حسابی تماشایی می‌کند.
 10. چند برچسب روی شیشه‌ های ادویه و دیگر وسایل بچسبانید و با خطی خوش نامشان را رویشان بنویسید، البته شما می‌توانید از بانکه حبوبات تکست برند لوکسینه برای این منظور استفاده کنید که بسیار شیک و کارآمد است.

ترفند های کاربردی جهت زیباسازی محیط آشپزخانه

 

خلاقیت در آشپزخانه با ایده‌های ارزان و کم‌هزینه

به کمک وسایل ارزان قیمت با چاشنی خلاقیت و اندیشه‌ های هوشمندانه آشپزخانه‌ ای نو خواهید داشت. خلاقیت در آشپزخانه با ایده‌ های ارزان و کم‌ هزینه به‌ صرفه ترین راه برای داشتن محیطی مطلوب و دل‌انگیز است. تنها با تغییری کوچک هم می‌توانید جهانی جدید خلق کنید، جهان خوراکی‌ ها و لذت‌ ها! کافی است به خود و سلیقه‌تان اعتماد کنید و از تغییر نترسید. شما ایده‌های بی‌ نظیری در سر دارید که خلاقیتتان را قلقلک می‌کنند، آن‌ ها را عملی کنید. ما در لوکسینه در کنار‌تان هستیم و ایده‌ هایمان را با شما تقسیم می‌کنیم تا مسیر خلاقیت را به‌ روی‌تان بگشاییم، بدین منظور با کارشناسان ما در تماس باشید. به کمک 10 ترفند عالی و کم‌ هزینه برای دکوراسیون آشپزخانه  و ایده‌های کم‌هزینه آشپزخانه رویایی خود را خلق کنید.

 

تغییر دکوراسیون آشپزخانه بدون هزینه

تغییر دکوراسیون آشپزخانه بدون هزینه ؟ فکر می‌کنید ممکن نیست ؟ البته که ممکن است. افق دید‌تان را کمی گسترش دهید و از زاویه‌ ای دیگر به آشپزخانه، این ایستگاه لذت طعم و عطر نگاه کنید. ممکن است تصور کنید وسایلی که همیشه در قسمت‌های دیگر خانه زیبایی می‌آفرینند مختص همان بخش‌ ها هستند. به شما قول می‌دهیم که این‌طور نیست. شما می‌توانید یکی از گلدان‌های آپارتمانی‌ تان را از پذیرایی به آشپزخانه بیاورید تا نتیجه‌اش را به چشم ببینید. چند تابلو در پذیرایی یا اتاق‌های‌ تان اضافی است؟ یکی از آن‌ها را که اندازه و رنگ‌ بندی‌اش با آشپزخانه‌ تان همخوانی دارد انتخاب و به دیوار خالی آشپزخانه وصل کنید. دوباره شگفت‌ زده می‌شوید. اتاق‌هایتان را رنگ کردید و کمی رنگ اضافه آمده؟ همان را به آشپزخانه بیاورید و بخش کوچکی را رنگ کنید.

بدون اضافه و کم کردن هیچ وسیله‌ ای تنها با جا‌به‌جایی آن‌ها دکور و چیدمان آشپزخانه‌ تان را عوض کنید. تمیزی بدون هزینه‌ ترین تزیین است، با نظافت کامل آشپزخانه فضایی نو و دل‌انگیز بیافرینید. با دور‌ریختنی‌ ها و وسایل اضافه در خانه با ادویه خلاقیت، آشپزخانه‌ ای تحسین‌ برانگیز بسازید و خود و اطرافیانتان را بهت‌ زده ‌کنید. با ما همراه باشید تا در ادامه آموزش‌های لازم را در اختیار‌تان بگذاریم.

تغییر دکوراسیون آشپزخانه بدون هزینه

 

ایده‌های خلاقانه در آشپزخانه؛ جلوه بی‌نظیر در خانه

تعدادی قاشق و چنگال و یک ساعت  قدیمی دارید که استفاده‌ای هم ندارند؟ با یک طراحی ساده قابل استفاده می‌شوند. قاشق و چنگال‌ ها را با چسب حرارتی اطراف ساعت بچسبانید. حتی می‌توانید بعضی را رنگ و بعد به دور ساعت وصل کنید. حالا شما یک ساعت قاشق‌چنگالی دارید که مانندش در هیچ آشپزخانه دیگری نیست. چند شلف قدیمی در آشپزخانه دارید که از شکل و چیدمانش خسته شدید؟ با مقوا، پارچه یا چوب، کناره‌های شلف‌ هایتان را تزیین و طاقچه جدیدی خلق کنید. کمبود جا دارید و نمی‌دانید با وسایل اضافه چکار کنید؟ با چند ابزار ساده فضایی جدید بسازید. می‌توانید لوله‌ ای در زیر سینک تعبیه و مانند رگال بخشی از وسایل را از آن بیاویزید. داخل کابینت‌ها را به کمک چند تقسیم‌ کننده و نظم دهنده بخش‌بندی کنید و وسایل مختلف‌تان را به‌ تفکیک در آن‌ها بچینید. سطوح را خالی کنید و وسایل اضافی را در کابینت‌ها بچینید. 10 ترفند عالی و کم‌ هزینه برای دکوراسیون آشپزخانه در کنار ایده‌های خلاقانه در آشپزخانه کمکتان می‌کند محیطی مینیمال‌ تر، منظم‌ تر و به‌طبع زیبا‌تری داشته باشید.

ایده‌های خلاقانه در آشپزخانه

 

ایده‌های خلاقانه در آشپزخانه

 

دکوراسیون آشپزخانه با وسایل ساده

دیزاین آشپزخانه با وسایل ساده، هم کم‌ هزینه و به‌ صرفه است و هم  فضا را خیره‌ کننده می‌کند. با کاموا، کنف و تور می‌شود کار‌های مختلفی کرد. می‌توان این الیاف‌ها را دور وسایل کهنه و رنگ و رو رفته پیچید و مثلا یک جا‌ قاشق‌ چنگالی نو ساخت. شیشه‌ های مختلف با این الیاف‌ها از سادگی بیرون می‌آیند و جلوه‌ ای نو پیدا می‌کنند. به کمک وسایل بازیافتی مانند: بطری‌ های پلاستیکی می‌توانید گلدان، جا‌ شمعی، جا‌ دستمال‌ کاغذی و صد‌ها وسیله دیگر بسازید. به‌تازگی از ساحل برگشتید و تعداد زیادی صدف و گوش‌ ماهی جمع کردید؟ آن‌ها را با هر طرحی که دوست دارید بهم بچسبانید و زیر قابلمه‌ ای و زیر‌ لیوانی درست کنید. استیکر‌ های مختلفی بسازید و روی یخچال بچسبانید. از مقوا تا سنگ و حتی دانه‌ های زیبای قهوه برای این کار مناسب است. در خارج از چهار‌چوب‌ ها بیاندیشید و با 10 ترفند عالی و کم‌ هزینه برای دکوراسیون آشپزخانه ، تفاوت را در آشپزخانه‌ تان رقم بزنید.

 

وسایل دکوری آشپزخانه؛ از استیکر تا کلکسیون‌ها

وسایل دکوری آشپزخانه از فیلتر سلیقه شما می‌گذرند. چند جا‌ شمعی ساده تا تعدادی گلدان، استند‌ های مختلف، وسایل کاربردی زیبا، حتی چند عکس و استیکر، فضای آشپزخانه را به‌ طرز چشم‌گیری تغییر می‌دهند. اگر به جمع کردن کلکسیون‌ های مختلف علاقه‌مند هستید، چرا بخشی را در آشپزخانه نگذارید؟ کلکسیونی از بشقاب‌ها و سایر وسایل، شکوه آشپزخانه‌ تان را دو‌چندان می‌کند. چند ظرف قدیمی در کنار دکوراسیون مدرن جلوه‌ای کلاسیک به محیط تزریق و آشپزخانه شما را منحصر‌به‌فرد می‌کند. وسایل دکوری در کنار 10 ترفند عالی و کم‌ هزینه برای دکوراسیون آشپزخانه فضایی بی‌ مانند به شما می‌دهد. در ادامه به شما خواهیم گفت که چطور با وسایل ساده، آشپزخانه خود را تزیین کنید.

وسایل دکوری آشپزخانه

آموزش تزیین آشپزخانه با وسایل ساده

آشپزخانه محل خلق شگفتی است و پر است از وسایلی که با انتخاب درست، خود به دکور تبدیل می‌شوند. ما اینجاییم تا با آموزش تزیین آشپزخانه با وسایل ساده به شما ایده دهیم. ایده‌ هایی که با خلاقیت خود ترکیب کنید و فضایی نو بسازید. یک تخته‌سیاه ساده بخرید و در گوشه‌ای از آشپزخانه بگذارید. لیست غذا‌های مورد‌ علاقه خود و عزیزانتان تنها بخشی از صد‌ها چیزی است که می‌توانید روی تخته‌سیاه بنویسید و به زیبایی آشپزخانه‌ تان بیافزایید. جا‌ ادویه‌ ۳ تایی لوکسینه را انتخاب کنید که علاوه‌بر کاربردی بودنش دکوری هم باشند. چند سبد حصیری روی کابینت بگذارید و بخشی از وسایل را در آن‌ها بچینید. با انتخابی هوشمندانه چند کیسه حبوبات زیبا مانند: کیسه حبوبات قلبی لوکسینه را تهیه کنید و روی چند قلاب در گوشه‌ ای آویزان کنید. در آشپزخانه حتما به دستمال احتیاج دارید، دستمال‌ های طرح‌ دار خود می‌توانند به تزیینی برای فضا تبدیل شوند.

آموزش تزیین آشپزخانه با وسایل ساده

دیزاین آشپزخانه با وسایل ساده

 

تاثیر استند ها و نظم دهنده ها در زیبایی آشپزخانه

چند استند چوبی مانند: استند چوبی دریم هوم یا استند چوبی طرح a در گوشه‌ ای از آشپزخانه جلوه‌ای بی‌ نظیر به محیط می‌دهد. تعدادی کتاب آشپزی دارید که در کتابخانه‌ تان خاک می‌خورد؟ آن‎‌ها را روی استند‌ ها بگذارید و قابل‌ استفاده‌شان کنید. لامپ‌های سوخته در هر خانه‌ ای پیدا می‌شود، در آن ها چند گیاه بگذارید و بخش‌هایی از آشپزخانه را تزیین کنید. چسباندن چند عکس روی یخچال، هم آن را از سادگی در می‌آورد و هم چهره عزیزانتان را مقابل چشمانتان می‌گذارد. این موارد تنها بخشی از 10 ترفند عالی و کم‌ هزینه برای دکوراسیون آشپزخانه بود شما تا داشتن آشپزخانه‌ ای خیره‌کننده فقط چند قدم فاصله دارید. انتخاب‌هایی درست با طعم خلاقیت، شما را متحیر‌ و آشپزخانه‌ تان را زبانزد خاص و عام می‌کند.

لوازم فانتزی آشپزخانه

وسایل فانتزی آشپزخانه در پاسخ به جهان مدرن به وجود آمده‌اند. تصور کنید که بخواهید همه آشپزخانه را فقط با بهترین وسایل مدرن دکور کنید. در آن‌ صورت شما بهترین یخچال، لباسشویی، ظرفشویی و سایر وسایل را خواهید داشت، اما در ساده‌ ترین و بی‌ روح‌ ترین حالت. وسایل فانتزی پر از رنگ و طرح‌ اند که به دیگر وسایل جلوه زیبایی می‌دهند. یک قوری و کتری رنگی، چند قابلمه و موکا‌پات در رنگ‌ های مختلف، آبمیوه‌ گیری دستی با طرحی عروسکی و حتی لوازم برقی رنگی متنوع بخشی از وسایل فانتزی مناسب آشپزخانه هستند. ما در لوکسینه با وسایل فانتزی متفاوت، زیبایی را به آشپزخانه‌ تان هدیه می‌دهیم. 10 ترفند عالی و کم‌ هزینه برای دکوراسیون آشپزخانه همراه با وسایل فانتزی برای شما محیطی شاد و خاص می‌آفریند.

لوازم فانتزی آشپزخانه

قیمت دکوراسیون آشپزخانه؛ دوراهی تغییرات

قیمت دکوراسیون آشپزخانه طیف وسیعی از بدون هزینه تا هزینه‌ های سرسام‌آور را شامل می‌شود. همان‌طور که پیش‌تر گفتیم با تغییرات کوچک و بدون هیچ هزینه‌ ای هم می‌شود آشپزخانه‌ ای نو داشت. 10 ترفند عالی و کم‌ هزینه برای دکوراسیون آشپزخانه به شما معرفی کردیم تا از مخارج هنگفت نجاتتان دهیم. اما با این وجود خوب است بدانید در جهان دکوراسیون برای دکور آشپزخانه از صفر تا صد این مراحل طی می‌شود:

 1. طراحی دکوراسیون
 2. اجرای دکوراسیون
 3. طراحی کابینت‌ها
 4. ساخت کابینت‌ها
 5. طراحی و ساخت دیوار‌های آشپزخانه
 6. طراحی و ساخت دکور‌ های چوبی
 7. طراحی و ساخت کف

 

قیمت دکوراسیون آشپزخانه

صرف زمان و هزینه‌ های هنگفت که در هر مرحله به صورت جدا محاسبه می‌شود به‌هیچ‌وجه به‌صرفه نیست. جز زمانی که دکوراسیون نیازمند ساخت اولیه توسط مهندسین و طراحان است، در دیگر موارد با آموزش‌ هایی ابتدایی، خود قادرید طرحی نو در آشپزخانه‌ تان پیاده کنید. به خود و سلیقه‌ تان ایمان داشته باشید و تا شکوفایی خلاقیت‌ قدم بردارید و آشپزخانه‌ ای جدید برای خود بیافرینید.

دیدگاهی ثبت نشده است

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفاً پیش از ارسال نظر، خلاصه قوانین زیر را مطالعه کنید:

 • فارسی بنویسید، از نوشتن با حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.
 • تجربیات شما می تواند در تصمیم گیری سایر کاربران جهت خریداری محصولات مفید باشد ، لطفاً اطلاعات مفید و مربوط به محصول فوق را با توجه به تجربیات خود به اشتراک بگذارید.
 • در هر دیدگاه می توانید حداکثر 5 مورد نقاط قوت و ضعف محصول را ثبت کنید.
 • از ارسال لینک‌ و اطلاعات شخصی از قبیل تلفن، ایمیل و آی‌دی شبکه‌های اجتماعی خودداری کنید.
 • از بکار بردن کلمات و اصطلاحاتی که محتوای نامناسب و توهین آمیز و قومیتی دارند خودداری کنید.
 • اين سايت تابع قوانين و مقررات جمهوري اسلامي ايران است.